Vážení pacienti,

od 1.3.2021 do  7.3.2021 neordinujeme z důvodu dovolené, akutní případy ošetří MUDr. Ludvíková ve svých ordinačních hodinách !!

Děkuji za pochopení

 

POZOR VAKCINACE !!

Zároveň , prosím , ty pacienty, kteří chtějí být očkováni proti COVID 19 v naší ordinaci vakcínou Astra Zeneca , aby se zaregistrovali přes formulář, který naleznou v hlavním menu na webu (nebo aby mi psali na e-mail: krystlikova.ordinace @seznam.cz).

Nyní budeme očkovat imobilní pacienty 80+ a ty, co ještě nebyli očkováni , od 1.3.2021 můžeme u nás registrovat pacienty 70+ (zároveň by však neměli být registrováni v Centrálním rezervačním systému).

 

 

Vážení pacienti,

v souvislosti s epidemií koronaviru a nemocí Covid -19 platí povinná karanténa pro všechny, kteří jsou COVID pozitivní nebo byli v kontaktu s COVID  pozitivním, dále pro občany ČR a lidi s trvalým pobytem na území ČR vracející se ze zahraničí. 

NECHOĎTE DO ORDINACE!

  • Pokud potřebujete neschopenku, zavolejte a vystavíme vám e-neschopenku.
  • Pokud máte zdravotní problémy, nejdříve zavolejte a domluvíme se na návštěvě a vyšetření.
  • Pokud potřebujete předepsat léky, zavolejte nebo napište email vystavíme Vám e-recept.

Telefonní číslo do ordinace  272 738 974 , e-mail

Prosím o dodržování těchto pravidel : pokud máte zdravotní problém, nejdříve zavolejte! A domluvíme se na návštěvě a vyšetření. 

Pokud máte chronické onemocnění nebo potřebujete preventivní, vstupní prohlídku apod., volejte do ordinace a domluvíme se na termínu a čase!

Jde o zamezení šíření koronavirové nákazy. Nejde jen o zdraví Vaše , ale všech Vašich rodinných příslušníků , Vašich spoluobčanů, Vašich lékařů a zdravotních sester.

Děkujeme za pochopení